hali sampuani reklami

 klozet kapak sistemi reklam  

50,00₺

HİJYENİK KLOZET KAPAK ÖRTÜSÜ

DİSPENSERİ

Okul, otel, cafe, restoran. hastane, işyeri ve fabrikalardaki

klozetlerin üstüne serilen kağıt ve benzeri

ürünlerin yerine kullanılacak ekonomik ürün...

POLİTİKA

‘Saadet, CHP ve İyi Parti'de PKK iltisaklı üyeler var’

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, İstanbul'da Malta Köşkü'nde internet medyası yöneticileri ile bir araya geldi. Kurtulmuş, "Saadet Partisi, CHP ve İYİ Parti’de çok sayıda PKK iltisaklı meclis üyesi adayı var" diyerek kirli ittifaka dikkat çekti.

İstanbul'da internet medyası yöneticileriyle buluşan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP'nin HDP ve PKK ile işbirliğine tepki gösterdi.

 

Kurtulmuş, "24 Haziran’da CHP-HDP örtülü ittifak yaptı. Bu seçimde ise örtü kalktı. PKK, FETÖ ve CHP açık bir şekilde işbirliği yapıyor. Saadet Partisi, CHP ve İYİ Parti’de çok sayıda PKK iltisaklı meclis üyesi adayı var. 4 partinin de listelerinde çok sayıda PKK iltisaklı isimler var listelerinde ve artık gizlemiyorlar. Bundan sonrası yargının meselesidir. İttifakların arkasındaki ilişkileri bilmeyen samimi vatansever insanlarımız, PKK iltisaklı birini nasıl olacak da seçmeyi sindirecek. Düşünülmesi gereken budur. Hayatı boyunca CHP zihniyeti ile mücadele eden Erbakan Hocamızın yolundan giden samimi vatandaşlarımız bu kirli İttifakı nasıl hazmedecek" açıklamalarında bulundu.

"Tek dertleri Erdoğan"

Numan Kurtulmuş, partilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldıklarını şu sözlerle belirtti: Partiler arasında ittifaklar olur. Siyasetin bir parçasıdır bu. Bizim karşımızdaki ittifak benzemezler ittifakı. Türkiye’nin geleceğine dair tek bir ortak noktaları yok. Tek ortak yanları “Erdoğan gitsin de nasıl giderse gitsin” düşüncesidir.

Piyasalardaki hareketlilik ile ilgili konuşan Kurtulmuş," Seçime çok az bir süre kala dolar üzerinde sandık sonuçlarını etkilemeye çalışıyorlar. Milletin parasını bu uğurda gasp ediyorlar." dedi.

Bu makaleyi paylaş

Yazar Hakkında

Tuğrul ER
Yorum yapmak için oturum açın

Haber Bülteni

E-posta adresini kaydederek haber bültenlerimize abone olun.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. More details…