hali sampuani reklami

 klozet kapak sistemi reklam  

50,00₺

HİJYENİK KLOZET KAPAK ÖRTÜSÜ

DİSPENSERİ

Okul, otel, cafe, restoran. hastane, işyeri ve fabrikalardaki

klozetlerin üstüne serilen kağıt ve benzeri

ürünlerin yerine kullanılacak ekonomik ürün...

POLİTİKA

POLİTİKA (95)

Ekrem İmamoğlu, devam eden yeniden sayım sürecine ilişkin bilgi verdi ve Binali Yıldırım ile arasındaki farkın 18 bin 742 olduğunu bildirdi.

Kesinleşmemiş sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini önde tamamlayan Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu, İstanbul'da 17 ilçede geçersiz oyların sayımının tamamlandığını ve rakibi Binali Yıldırım'ın 18 bin 742 oy önünde olduğunu söyledi.

FOX televizyonunda konuşan İmamoğlu hafta sonunda sürecin tamamlanmasını beklediğini belirterek, "Bu rakamları YSK'da da görebilirsiniz. Toplamda 119 bin 652 geçersiz oy sayıldı, ki bu da toplamın beşte ikisi ediyor. Sayılan geçersiz oylardan 785'i bizim hanemize, 2 bin 184'ü rakibimiz hanesine sayıldı. Bundan sonra yaklaşık 198 bin geçersiz oy daha sayılacak" dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Şenocak, "Şu an itibariyle 11 bin olan oyumuz 12 bin 300'e ulaşmış durumda. Yani bizim lehimize tescil edilmiş oldu. Bu sürekli artarak devam ediyor." dedi.

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, "Bugün de sayımlar devam ediyor. Sabah yapılan basın açıklamasında, 11 bin oyun yapılan itirazlar neticesinde lehimize çevrildiğini gördük. Şu an itibariyle 11 bin olan oyumuz 12 bin 300'e ulaşmış durumda. Yani bizim lehimize tescil edilmiş oldu. Bu sürekli artarak devam ediyor. İnşallah son ana kadar milletimizin kullanmış olduğu oyları da koruyacağımızı beyan ediyoruz." dedi.

Şenocak, Beyoğlu İlçe Seçim Kurulu'nda basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İstanbul İl Seçim Kurulunun aldığı karar doğrultusunda geçersiz oyların sayımına devam edildiğini belirtti.

Hayvanlara uygulanan şiddet ve kötü muamele olaylarının incelenerek, alınacak tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu'nda hayvan hakları ayrıntılarıyla ele alınacak.

Hayvanlara uygulanan şiddet ve kötü muamele olaylarının incelenerek, alınacak tedbirlerin belirlenmesi amacıyla kurulan Meclis Araştırma Komisyonu'nda hayvan hakları ayrıntılarıyla görüşülecek.

AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım ve arkadaşlarının imzasıyla Meclis Başkanlığına hayvan haklarına ilişkin bir araştırma önergesi verilmiş, TBMM Genel Kurulunda 4 partinin de desteği ile Meclis Araştırma Komisyonu kurulmuştu. Genel Kurulda, komisyona üye seçiminin ardından komisyon çalışmalara başlayacak.

MHP Genel Başkan Bahçeli, "Alparslan Türkeş'in hatırasına her daim sahip çıkacağız, bizlere bıraktığı güzide eserlerini de engeller ne kadar fazla olursa olsun, tuzaklar ne denli vahşi kurulursa kurulsun yaşatacağız" dedi.

MHP'nin kurucu Genel Başkanı Alparslan Türkeş'in vefatının 22. yılı nedeniyle Beştepe'deki mezarı başında tören düzenlendi.

Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başlayan anma törenine, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yanı sıra MHP Genel Başkan yardımcıları, milletvekilleri ve vatandaşlar katıldı.

Türkeş'in mezarına, ata memleketi Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesi Köşkerli köyünden getirilen toprağı serpen, kırmızı-beyaz karanfiller bırakan Bahçeli, dua edip, mezara su döktü.

Dışişleri Bakanlığı, ABD tarafının Çavuşoğlu-Pompeo görüşmesinde gündeme dahi gelmemiş konuları sanki konuşulmuş gibi aktardığını belirtti.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Hami Aksoy, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ABD'li mevkidaşı Mike Pompeo arasında dün gerçekleşen görüşmenin ardından ABD Dışişlerinin açıklamasına yazılı yanıt verdi.

Dışişleri Bakanlığı Sözcüsü Aksoy, şunları kaydetti:

ABD Başkan Yardımcısı Pence, "Türkiye, S-400 alımını tamamlarsa F-35 programından atılma riskini almış olur ki, bu da sadece Türkiye'nin savunma kapasitesini zayıflatmaz." dedi.

ABD Başkan Yardımcısı Mike Pence, Türkiye'nin Rusya'dan S-400 hava savunma sistemi almasına ilişkin, "Türkiye, S-400 alımını tamamlarsa F-35 programından atılma riskini almış olur ki bu da sadece Türkiye'nin savunma kapasitesini zayıflatmaz, aynı zamanda programa tedarikte bulunan Türk parça üreticilerine zarar vermiş olur." dedi.

Pence, ABD'nin başkenti Washington'da düzenlenen "NATO Birleştirir: İttifak 70 Yaşında" etkinliği kapsamında Atlantik Konseyi, German Marshall Fund ve Münih Güvenlik Konferansı tarafından düzenlenen panelde konuştu.

ABD Dışişleri Bakanlığı, Suriye'de Türkiye'nin tek taraflı bir askeri eyleminin muhtemel "yıkıcı sonuçları" olacağı uyarısında bulundu.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo görüşmesine ilişkin ABD tarafından yazılı açıklama yapıldı.

ABD Dışişleri Bakanlığı Sözcü Yardımcısı Robert Palladino'nun yaptığı açıklamada, "Bakan Pompeo, Suriye'de Türkiye'nin tek taraflı bir askeri eyleminin muhtemel yıkıcı sonuçları hususunda uyarıda bulundu" ifadeleri yer aldı.

Görüşmede, Pompeo'nun Türkiye'de tutuklu bazı Amerikan vatandaşlarının durumunu da gündeme getirdiği kaydedilen açıklamada, "Bakan Pompeo ayrıca Türkiye'nin Rusya'dan muhtemel S-400 füze sistemi alması konusundaki endişesini dile getirdi" denildi.

Milli Savunma Bakanı Akar, Kuzey Makedonya'daki FETÖ varlığına dikkati çekerek, "Elebaşların isimleri Makedon kurumları ile paylaşıldı. Makedon tarafının gerekli adımları atacağına bütün kalbimle inanıyorum." dedi.

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, resmi ziyaret kapsamında geldiği Üsküp'te, Kuzey Makedonya Başbakan Yardımcısı ve Savunma Bakanı Radmila Şekerinska ile bir araya geldi.

Kuzey Makedonya Savunma Bakanlığında askeri törenle karşılanan Bakan Akar, askeri bando tarafından iki ülkenin ulusal marşlarının çalınmasının ardından tören kıtasını selamladı. Akar, Bakanlık şeref defterini de imzaladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal yerel seçimlerle ilgili değerlendirmesinde, "Ekrem İmamoğlu hukuki süreçten neden rahatsız. 'Ben Başkanım' diyerek meseleyi oldubittiye getirmek istiyor" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal yerel seçimlerle ilgili değerlendirmelerde bulundu.

Ünal'ın sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şöyle:

CHP, 13 ilçede ilçe seçim kurullarının verdiği oy sayım kararlarının kaldırılması için İl Seçim Kurulu'na başvurdu.

CHP, İstanbul’da 13 ilçede sandık kurulları tarafından geçersiz oyların sayılmasına ilişkin verilen kabul kararlarına il seçim kuruluna başvurarak itiraz etti.

CHP, dün 7 ilçe için benzer bir başvuru yapmış ancak YSK kararıyla yeniden sayım kararı verilmişti.

Page 3 of 7

Haber Bülteni

E-posta adresini kaydederek haber bültenlerimize abone olun.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. More details…