hali sampuani reklami

İstanbul'daki tüm havalimanlarından, bu yılın ocak, şubat, mart, nisan ve mayıs aylarında 275 bin 878 sefer düzenlendi. Beş aylık dönemde, Atatürk, Sabiha Gökçen ve İstanbul havalimanlarından 39 milyon 719 bin 547 yolcu gidiş-geliş yaptı.

u yılın ilk beş ayında İstanbul'daki tüm havalimanlarından icra edilen 275 bin 878 seferle 39 milyon 719 bin 547 yolcu seyahat etti.

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü verilerinden derlenen bilgiye göre, 6 Nisan'dan itibaren ticari seferlere kapanan, özel ve kargo uçuşlarının yapıldığı Atatürk Havalimanı'ndan, bu yılın ocak-mayıs döneminde toplam 16 milyon 72 bin 534 yolcu seyahat etti.

Yayınlandığı Kategori İSTANBUL

AK Parti İstanbul adayı Binali Yıldırım, gençlere, ailelere destek olacak ve istihdamı artıracak çok önemli projeler açıkladı. Gazete ve televizyon yöneticileriyle bir araya gelen Yıldırım, açıkladığı 26 projeden bir bölümü şunlar:

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, önceki akşam medya temsilcileri ile iftarda bir araya geldi. Sütlüce'de bulunan AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen iftara, medya camiasından çok sayıda isim katıldı. ''Ne dediysek yaptık, yine biz yaparız'' diyen Yıldırım, İstanbul'la ilgili yeni projelerini açıkladı. Yıldırım, İstanbul için projelerini ''Aileler, Gençler ve İstanbul İstihdam Paketi'' olarak 3 ana başlık altında paylaştı.

Yayınlandığı Kategori POLİTİKA
Cuma, 31 Mayıs 2019 11:38

Bayram boyunca ücretsiz olacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bayram öncesi bir dizi karar aldı. İBB'ye bağlı tüm toplu taşıma araçları bayram boyunca ücretsiz hizmet verecekken bayramın ilk 3 günü İSPARK'a ait tüm yol üstü otoparkları da ücretsiz olacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 9 günlük Ramazan Bayramı öncesi bazı önlemler ve kararlar aldı.

Yayınlandığı Kategori İSTANBUL

Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş, 1 Haziran’da İstanbul Yenikapı’da 300 binin üzerinde vatandaş ile birlikte açık havada teravih namazı kılacaklarını açıkladı. Erbaş, “İstanbul’un fethinin 566’ını yıldönümü münasebetiyle Yenikapı’da İstanbullu kardeşlerimizle birlikte Enderun usülü teravih namazı kılacağız” dedi.

Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Ali Erbaş, Başkanlık binasında basın mensupları için bir iftar yemeği verdi.

Yayınlandığı Kategori İSTANBUL
Perşembe, 30 Mayıs 2019 12:28

12 Seçim Kurulu Başkanı ifade verdi

Mahalli seçimlerde İstanbul’da yaşanan usulsüzlüklere ilişkin soruşturmada İl Seçim Kurulu Müdürü Fidan Şener ile 11 ilçe seçim kurulu başkanı ifadeye çağrıldı. Sandık kurullarına kamu görevlisi olmayanların atanmasına ilişkin sorguda topu ilçe seçim kurullarına atan Şener, il seçim kurulunun bu olayda dahli olmadığını söyledi.

Mahalli seçimlerde yaşanan usulsüzlüklere ilişkin soruşturma kapsamında İstanbul İl Seçim Kurulu Müdürü Fidan Şener ile Şişli ve Beşiktaş İlçe Seçim Kurulu müdürlerinin de aralarında bulunduğu 12 kişinin ‘şüpheli’ sıfatıyla ifadesi alındı. Fidan Şener, sandık başkanı ve memurların kamu görevlileri dışında atanmasıyla ilgili dahlinin olmadığını söyleyip topu ilçe seçim kurullarına attı.

Yayınlandığı Kategori İSTANBUL
Page 1 of 3

VİDEO GALERİSİ

Haber Bülteni

E-posta adresini kaydederek haber bültenlerimize abone olun.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi...