hali sampuani reklami

 klozet kapak sistemi reklam  

50,00₺

HİJYENİK KLOZET KAPAK ÖRTÜSÜ

DİSPENSERİ

Okul, otel, cafe, restoran. hastane, işyeri ve fabrikalardaki

klozetlerin üstüne serilen kağıt ve benzeri

ürünlerin yerine kullanılacak ekonomik ürün...

Beste Didem ÇAKI

Beste Didem ÇAKI

E-posta: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre, dünya genelinde her 4 yetişkinden biri çocukluğunda fiziksel şiddete maruz kalmış.

Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), dünya genelinde her 4 yetişkinden birinin çocukluğunda fiziksel şiddete maruz kaldığını, kadınlarda her 5 yetişkinden, erkeklerde ise 13 yetişkinden birinin çocukken cinsel istismara uğradığını bildirdi.

DSÖ'nün çocuklara kötü muamele konusunda derlediği veriler, dünya genelinde her 4 yetişkinden birinin çocukluğunda fiziksel şiddete maruz kaldığını, kadınlarda her 5, erkeklerde ise 13 yetişkinden birinin çocukken cinsel istismara uğradığını ortaya koydu.

Avrupa Merkez Bankasının basımının durdurulmasına karar verdiği 500 avroluk kâğıt paraları ellerinde bulunduranlar, döviz büroları ve bankalardan değiştirebilecek.

Avrupa Merkez Bankasının (ECB) basımının durdurulmasına karar verdiği 500 avroluk kâğıt paraları ellerinde bulunduranlar, değişimi döviz büroları ve bankalardan yapabilecek.

2002 yılından bu yana kullanımda olan 500 avro kâğıt paraların basımı, ECB'nin terörizmin finansmanı ve kara para aklamaya karşı mücadele amacıyla aldığı karar doğrultusunda durduruluyor.

Perşembe, 25 Nisan 2019 00:00

Sony’den 412 bin liraya TV

Japon teknoloji devi Sony, 2019 yılı için ürettiği TV modellerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Yeni görüntü teknolojisini barındıran TV’ler arasında ise sıfır ev fiyatına satılan 8K OLED TV fiyatı ile herkesi şoka uğrattı.

Japon teknoloji devi Sony, 2019 yılı için hazırladığı yeni tv modellerini tanıtımını gerçekleştirdi. Uygun fiyatlı ulaşılabilir modellerin yanı sıra adeta fiyatıyla dudak uçuklatan televizyon modeli ile firma, gündeme damgasını vurmayı başardı. 8K çözünürlüğe sahip TV’nin fiyatını duyanlar resmen kulaklarına inanamadı.

Rusya Devlet Başkanı Putin, Kuzey Kore lideri Kim ile Rusya'da bir araya geldi.

Rusya’nın Vladivostok şehrinde yer alan Uzak Doğu Federal Üniversitesi’ndeki görüşme öncesinde konuşan Devlet Başkanı Vladimir Putin, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un Rusya’ya yaptığı ziyaretin ikili ilişkilerin geliştirilmesine hizmet edeceğini belirtti.

Putin, “Bu ziyaretin, Kore yarımadasındaki durumu nasıl çözebileceğimizi, birlikte neler yapılabileceğimizi, Rusya’nın şu anda olan süreci desteklemek için neler yapabileceğini daha iyi anlamaya yardımcı olacağına eminim.” ifadelerini kullandı.

Washington Post gazetesi yayın kurulu, Suudi Arabistan'ın Yemen'de neden olduğu ölümlerde Trump yönetiminin de payının olduğunu savunan bir başyazı yayımladı.

Amerikan Washington Post (WP) gazetesi yayın kurulunun kaleme aldığı başyazıda, Yemen'deki savaşta çok sayıda sivilin ölümüne neden olan Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyona destek veren ABD yönetiminin, "suç ortağı" olduğu belirtildi.

Washington Post gazetesi yayın kurulu, "Trump yönetimi, Suudi katliamlarının suç ortağıdır" başlıklı bir başyazı yayımladı.

Suudi Arabistan öncülüğündeki koalisyonun, 26 Mart'tan bu yana Kitaf'ta bir hastaneyi ve Sana'da bir okulu bombaladığı ve bu saldırılarda 12'si çocuk en az 21 sivilin hayatını kaybettiği anımsatılan yazıda, Birleşmiş Milletler (BM) soruşturmasında sayısız savaş suçunun tespit edildiği vurgulandı.

Page 1 of 27

Haber Bülteni

E-posta adresini kaydederek haber bültenlerimize abone olun.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. More details…