Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/8/d714733661/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 470
İSRAİL KATİL OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA İSPATLADI
İSRAİL KATİL OLDUĞUNU BİR KEZ DAHA İSPATLADI

İsrail'in Filistinlilere saldırılarına tepki gösteren MHP lideri Bahçeli, "İsrail katil, haydut ve terörist olduğunu ispatladı" dedi. ABD-İsrail'in ateşle oynadığının altını çizen Bahçeli, "Çok tehlikeli bir cepheleşmeye hizmet ettiklerini idrak etmeliler" ifadelerini kullandı. ABD'nin büyükelçiliğini Kudüs'e taşımasıyla birlikte başlayan protestolara ateş açan İsrail'in saldırısında 60 Filistinli şehit oldu.

 

ABD ve İsrail'e tepki gösteren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "ABD-İsrail şebekesi ateşle oynadığını, çok tehlikeli bir cepheleşmeye hizmet ettiğini vakit daha fazla geç olmadan idrak etmelidir" dedi.

Bahçeli'nin açıklamaları şöyle:

"İsrail, ABD’nin açtığı karanlık ve kanlı güzergâhta gözü dönmüşçesine ilerleyerek Gazze’de son yılların en ağır katliamına imza atmıştır. İsrail katil, haydut ve terörist bir devlet olduğunu tüm delilleriyle ispatlamıştır. Gazze’de sadece mazlumların, sadece Filistinlilerin kanı değil, İslam’ın da kanı dökülmüştür. İlk kıblemiz Kudüs’ün manevi dokunulmazlığını ihlal eden, inancımızın kutsallarına ihanet ve istila cüretinde bulunan ABD-İsrail şebekesi ateşle oynadığını, çok tehlikeli bir cepheleşmeye hizmet ettiğini vakit daha fazla geç olmadan idrak etmelidir."

Son Düzenlenme Salı, 15 May 2018 23:22
Bu makaleyi Paylaş

Yazar hakkında

Sena Er

Politika Muhabiri,

E-posta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KİMLER ÇEVRİMİÇİ

139 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

HABER BÜLTENİ

Seçkin haberlerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olunuz.
E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi...