İyi elemanları kaçırmamak için yapmamanız gerekenler Öne Çıkarılmış

Yöneticilerin, en iyi çalışanlarının işten ayrılmasıyla ilgili yakınmalarına hepiniz tanıklık etmişsinizdir. Hatta belki o yöneticilerden biri de sizsiniz.

"Temizlik sektörü çift haneli büyüyecek" Öne Çıkarılmış

Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayicileri Derneği (KTSD) Başkanı Ahmet Pura, "Türkiye kozmetik ürün tüketiminin 2018 yılında çift haneli büyümesini bekliyoruz." dedi.

Bunu yapan işten kovulur Öne Çıkarılmış

Çalışanlar işe girerken CV'lerinde doldurdukları bilgilerin doğruluğundan emin olmalılar. Örneğin üniversiteden mezun olduğunu belirten bir kişi, işe girdikten sonra yalan söylediği ortaya çıkarsa tazminatsız çıkartılabilir.

İş dünyası dövizle borçlanmak istemiyor Öne Çıkarılmış

TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bilecik, "Önemli bir farkındalık oluştu. Pek çok şirket, kur riskini yönetmek konusunda eskiye kıyasla çok daha dikkatli davranıyor. Bankalar da oldukça ihtiyatlı. İş dünyası da dövizle borçlanmak istemiyor." dedi.

"En zengin 100 Türk" listesi açıklandı Öne Çıkarılmış

Forbes Türkiye 'En Zengin 100 Türk' listesini açıkladı. Yıldız Holding Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker, 4,8 milyar dolarlık kişisel serveti ile Forbes'in "En Zengin 100 Türk" listesinde birinci oldu.

Dünyanın en zengin 102 iş kadınının 64’ü Çinli Öne Çıkarılmış

Hurun araştırma şirketinin yayımladığı 2018 küresel zenginlik raporunda, servetlerini kendi çabalarıyla kazanan kadınlar listesinin ilk 4 sırasında Çinli iş kadınları yer aldı.

365 oda ve borsada seçim heyecanı Öne Çıkarılmış

365 oda ve borsa yeni başkanını belirleyecek. Oda ve borsalarda seçim yarışı nisan ayından itibaren başlıyor. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa başta olmak üzere 81 ilde ticaret ve sanayi odaları ile borsalarda başkanların büyük bölümü yeniden aday.

Kimya ihracatında hedef kalıcı ikincilik Öne Çıkarılmış

Galatasaraylılardan affını istedi, kimyada hedefi kalıcı ikincilik. Kimya sektörüne hizmet vermek için GSYİAD’dan affını isteyen Adil Pelister, adaylığını koyduğu İKMİB’de başkan olursa hedefi kimya ihracatını kalıcı ikinciliğe getirmek.

HABER BÜLTENİ

Temizlik ürünü sektörünü ilgilendiren etkinlik, haberlerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olunuz. E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Top
Web sitemizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu Web sitesini kullanmaya devam ederek, kullanılan çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi...