Ayın Pazarlamacısı: Mustafa Can Öne Çıkarılmış

Ceyhanlar firmasında satış pazarlama departmanında görev yapmakta olan Mustafa Can, güler yüzlülüğü ve müşterileriyle kurduğu iyi ilişkiler sayesinde başarılı satışlara imza atıyor.

Ayın Temizlik Şefi: Erdinç Göller Öne Çıkarılmış

MEV Koleji Özel Basınköy Okulları’nda temizlik şefi olarak görev yapmakta olan Erdinç Göller, öğrencilerin hijyen ve temizlik kahramanı oldu.

Ayın Site Müdürü: Semih Yumurtacı Öne Çıkarılmış

İstanbul Kayaşehir 15. Etap İnci Toki Konutları Sitesi Müdürü Semih Yumurtacı, başarılı çalışmaları sayesinde site sakinlerinin övgülerini alıyor.

Antimikrobiyel Metal mucizesi Öne Çıkarılmış

Hijyen günümüz dünyasında insanoğlunun en fazla sıkıntı yaşadığı konu. Yaygınlaşan ve hızla yayılan virüsler ve akabinde de hastane kapılarını aşındıran insanlar, bünyeye şırınga veya ağız yoluyla alınan ilaçlar, ülke ekonomisini baltalayan harcamalar.

Otomatlar için dışı katı, içi sıvı sabun Öne Çıkarılmış

Tek Kullanımlık İçi Sıvı, Dışı Katı Sabun Patenti Biocidal’ın sahibi Maden Mühendisi Gökalp Kaya, patentine alıcı arıyor.

Volkan Çakı, "Gerçek müdür, sık sık iş elbisesi giymeli" Öne Çıkarılmış

Genç yaşına rağmen yaptığı başarılı çalışmalarla dikkatleri üzerine çeken Volkan Çakı, Quzenler Kurumsal Tedarik Hizmetleri firmasında Genel Müdür Yardımcısı görevine getirildi.

Ramazan Mercan; Şubat 2018'in en başarılı saha sorumlusu Öne Çıkarılmış

İstanbul’un en yoğun site sakininin ikamet ettiği Toki Bezirganbahçe Toplu Konut Sitesinde Temizlik ve Teknik İşlerden Sorumlu Saha Görevlisi olarak hizmet veren Ramazan Mercan günde en az 16 saat çalışarak görevini yerine getiriyor.

Fatih Genç: İdeal bir site müdürü profili Öne Çıkarılmış

Binlerce insanın ve onlarca blokun bulunduğu bir toplu konut sitesinde site müdürü olarak görev yapmanın zorluğu aşikâr. Onlarca elemanı organize etmek, yüzlerce site sakininin sorunlarını dinleyip çözüm üretmek, sitenin temizlik, bakım ve benzeri ihtiyaçlarının tespit edip tedarik etmek, ardı arkası kesilmeyen telefon görüşmeleri, eposta yazışmaları, mesai harici çalışmalar ve dahası…

Üçtem-Plas, ISSA Interclean Amsterdam 2018'den umutlu Öne Çıkarılmış

ISSA Interclean Profesyonel Temizlik endüstrisi Fuarı 15-18 Mayıs 2018 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da gerçekleşecek.

FM Expo İstanbul Fuarı 9-11 Mayıs’ta İstanbul’da Öne Çıkarılmış

Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 9 – 11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan FM Expo İstanbul, tesis yönetimi sektörünün önemli temsilcilerini bir araya getirecek.

Buharlı temizlikte hijyen var Öne Çıkarılmış

Çevreci ve yenilikçi temizlik teknolojileri devi Kärcher, 22 Mart Dünya Su Günü nedeniyle yaptığı açıklamada temizlikte geleneksel yöntemler yerine buharlı temizliğin tercih edilmesiyle yüzde 50’ye varan oranda su tasarrufu sağlanabileceğine dikkat çekti ve buharlı temizlik yöntemleriyle su tasarrufunun yanı sıra hiçbir kimyasal kullanmadan bakterileri %99.99 oranında öldürerek, doğal bir hijyenin sağlanabildiğini vurguladı.

HABER BÜLTENİ

Temizlik ürünü sektörünü ilgilendiren etkinlik, haberlerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olunuz. E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Top
Web sitemizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu Web sitesini kullanmaya devam ederek, kullanılan çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi...