Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /homepages/8/d714733661/htdocs/libraries/cms/application/cms.php on line 470
TANITIM

Expo Master Fuar Kongre Tanıtım, tarafından organize edilecek olan fuar “Türkiye’nin İlk Temizlik Fuarına hazır mısınız?” sloganıyla start verdi ve birçok alt sektörü bir ara getirecek çalışmalara başladı.

Dünya’nın temizlik devlerini İstanbul’da buluşturacak olan Global Clean Expo’ya, Endüstriyel temizlikten, kişisel temizliğe, otel ve tesis temizliğinden kuru temizlemeye, ev temizliğinden kent ve çevre temizliğine kadar birçok alt sektör yer alacak.

Yetkililer “Global Clean Expo’nun, 21-22-23 Şubat 2019’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşeceğini belirttiler.

fuar 1

GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİREN ATALİAN VE SERVEST KÜRESEL LİDERLİĞE OYNUYOR

Tesis yönetimi sektöründe dev birleşme. Türkiye’de de faaliyet gösteren Fransız kuruluşu Atalian ile İngiltere’de faaliyet gösteren Servest, Atalian Servest olarak yoluna devam etme kararı aldı. Atalian Servest, birleşmeyle birlikte 2018’de 3 milyar Euro ciro hedefledi.

Şirketin Türkiye CEO’su Uğur Oktar, globaldeki birleşmenin ülkemizdeki yatırımları da olumlu yönde etkileyeceğini söyledi.

2018'İN EN İYİ OTOMOBİLİ C3 AİRCROSS Öne Çıkarılmış

Fransız üretici Citroen'in en dinamik ve en sevilen modeli C3 Aircross, 2018'in en iyi otomobili seçildi.  Fransız üretici Citroen'in en dinamik ve en sevilen modeli C3 Aircross, 2018'in en iyi otomobili seçildi. 2018'in Autobest modeli seçilen C3 Aircross, kompakt ve pratik özelliği ile sürücüler tarafından desteklenen otomobiller arasında yer alıyor.

TESHİAD’TAN FEDERASYON OLUŞTURMA HAMLESİ Öne Çıkarılmış

TESHİAD Başkanı Zafer Mumcular, tesis hizmetleri yönetimi sektörünün federasyonlaşarak yasal mevzuattan kaynaklan sorunlarını kamu yönetimine daha gür bir sesle duyurabileceklerini söyledi.

AVM’LERE STANDART TEMİZLİKLE DEĞER KATIYORUZ Öne Çıkarılmış

Havalimanları, AVM’ler, rezidanslar, holdingler, fabrikalar, siteler ve plazalara temizlikten, güvenlige, bahçe bakımından haşere kontrolüne kadar çeşitli hizmetler veren Kattenbeck Facility Services özellikle geniş alanlar ve çok yoğun alanlarda öne çıkıyor.

ATALİAN, 2018 YILINDA DA YATIRIMA DEVAM EDECEK Öne Çıkarılmış

Fransız entegre tesis yönetim firması Atalian, 2018 yılında da yatırımlarını artırıp Türkiye’de büyümeyi sürdürmeyi hedefliyor.

ISLAK MENDİLLE İLHAM VERENLER ARASINDA Öne Çıkarılmış

Yaklaşık 21 yıl önce iki arkadaş Ceyhun Zincirkıran ve Mehmet Gündoğdu tarafından kurulan Sapro Temizlik Ürünleri, bugün ‘Türkiye’nin ilham veren 100 şirketi’ listesinde yer alıyor. 1997 yılında Almanya’dan gelen bir talep üzerine bu işe girdiklerini anlatan Ceyhun Zincirkıran, “Avustralya’dan Çin’e kadar 64 ülkeye ıslak mendil üretiyoruz” şeklinde konuştu.

TERMAL SULAR ŞAMPUAN OLDU Öne Çıkarılmış

Biota Laboratuvarları, Türkiye’nin zengin mineral içeriğine sahip termal su kaynaklarını ilk kez şampuan kategorisinde dermokozmetik alana taşıdı. Bursa Osmangazi ve Bolu Göynük’ün mineral zengini termal suları, Türkiye’de ilk kez şampuanda kullanıldı.

HUNTER, DÜNYADAKİ TEK FİRMA Öne Çıkarılmış

Hunter Dış Ticaret Limited Şirketi, sahip olduğu makina parkuruyla, tüm bilgi ve birikimini iş ortaklarıyla bir partner olarak paylaşmaktan mutluluk duyuyor.

Temizlik kâğıdı ve bebek bezi ile kağıt sektörü ihracatını 7 yılda 1,5 kat büyüterek 2 milyar dolara çıkaran Türkiye, bölgesinin sektörel anlamda en büyük ve uluslararası fuarı 4 – 6 Eylül 2018 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi’nde Tissue World İstanbul ile 4 kıtayı bir araya getirecek.

EMİN KİMYA MYROSE İLE BÜYÜK OYNUYOR Öne Çıkarılmış

Halı yıkama ve kuru temizleme ürünleri üretiminde söz sahibi olmaya başlayan Eminler Kimya, MyRose markasıyla müşterilerine hizmete devam ediyor.

BUHARLI TEMİZLİKTE HİJYEN VAR Öne Çıkarılmış

Çevreci ve yenilikçi temizlik teknolojileri devi Kärcher, 22 Mart Dünya Su Günü nedeniyle yaptığı açıklamada temizlikte geleneksel yöntemler yerine buharlı temizliğin tercih edilmesiyle yüzde 50’ye varan oranda su tasarrufu sağlanabileceğine dikkat çekti ve buharlı temizlik yöntemleriyle su tasarrufunun yanı sıra hiçbir kimyasal kullanmadan bakterileri %99.99 oranında öldürerek, doğal bir hijyenin sağlanabildiğini vurguladı.

Fatih Genç: İdeal bir site müdürü profili Öne Çıkarılmış

Binlerce insanın ve onlarca blokun bulunduğu bir toplu konut sitesinde site müdürü olarak görev yapmanın zorluğu aşikâr. Onlarca elemanı organize etmek, yüzlerce site sakininin sorunlarını dinleyip çözüm üretmek, sitenin temizlik, bakım ve benzeri ihtiyaçlarının tespit edip tedarik etmek, ardı arkası kesilmeyen telefon görüşmeleri, eposta yazışmaları, mesai harici çalışmalar ve dahası…

FM Expo İstanbul Fuarı 9-11 Mayıs’ta İstanbul’da Öne Çıkarılmış

Demos Fuarcılık ve Tesis Yönetim Derneği (TRFMA) tarafından 9 – 11 Mayıs 2018 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan FM Expo İstanbul, tesis yönetimi sektörünün önemli temsilcilerini bir araya getirecek.

Antimikrobiyel Metal mucizesi Öne Çıkarılmış

Hijyen günümüz dünyasında insanoğlunun en fazla sıkıntı yaşadığı konu. Yaygınlaşan ve hızla yayılan virüsler ve akabinde de hastane kapılarını aşındıran insanlar, bünyeye şırınga veya ağız yoluyla alınan ilaçlar, ülke ekonomisini baltalayan harcamalar.

İstanbul’un en yoğun site sakininin ikamet ettiği Toki Bezirganbahçe Toplu Konut Sitesinde Temizlik ve Teknik İşlerden Sorumlu Saha Görevlisi olarak hizmet veren Ramazan Mercan günde en az 16 saat çalışarak görevini yerine getiriyor.

Üçtem-Plas, ISSA Interclean Amsterdam 2018'den umutlu Öne Çıkarılmış

ISSA Interclean Profesyonel Temizlik endüstrisi Fuarı 15-18 Mayıs 2018 tarihinde Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da gerçekleşecek.

Otomatlar için dışı katı, içi sıvı sabun Öne Çıkarılmış

Tek Kullanımlık İçi Sıvı, Dışı Katı Sabun Patenti Biocidal’ın sahibi Maden Mühendisi Gökalp Kaya, patentine alıcı arıyor.

KİMLER ÇEVRİMİÇİ

161 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

HABER BÜLTENİ

Seçkin haberlerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olunuz.
E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi...