GÜNEŞ ENERJİSİYLE ÇALIŞAN İPHONE X Öne Çıkarılmış

Aksesuar üreticisi Rus şirket üzerinde güneş enerjisi ile çalışan pil olan iPhone X üretti. Üretilen ilk telefon Elon Musk'a gönderilecek. Aksesuar üreticisi Rus bir şirket üzerinde güneş enerjisi ile çalışan pil olan bir iPhone X üretti. Üretilen ilk telefon da Elon Musk'a gönderilecek.

VOLVO’DAN “FE” ELEKTRİKLİ ÇÖP KOMYONU Öne Çıkarılmış

İlk elektrikli kamyonunu geçen ay tanıtan Volvo, bu seferde elektrikli çöp kamyonu olan FE Electric modelini duyurdu. Almanya'da çöp toplama işlerinde kullanılacak.

WHATSAPP VE TELEFONU ÇÖKERTEN HATA Öne Çıkarılmış

Whatsapp'ta son günlerde hızla yayılan bir hata, kullanıcıların telefonlarının çökmesine sebep oluyor. İşte kullanıcıların arasında şaka yoluyla başlayıp hızla yayılan o hatanın ayrıntıları:

KÖR NOKTA TEHLİKESİNİ BİTİREN KASK Öne Çıkarılmış

Teknolojik kask modellerine Tokyo’da geliştirilen bir yenisi daha eklendi: CrossHelmet 360. Bu kask; 360 derece görüşü, dokunmatik kontrolleri ve gürültü azaltıcı özellikleri ile dikkat çekiyor. Kaskın görüş alanı kör noktalara yer bırakmayacak kadar genişliyor.

8 DAKİKA ŞARJ ET, 200 KM YOL GİT Öne Çıkarılmış

Elektrikli otomobiller hızla gelişiyor. Son yıllarda motor güçleri ve hızları inanılmaz bir şekilde arttı. Ancak bir konu var ki elektrikli araçların yayılması, kullanımının artması önünde halen önemli bir engel teşkil ediyor:

Şarj süresinin uzunluğu.

1 MİLYON 250 BİN TL Öne Çıkarılmış

Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye'de satışa sunulacak yeni BMW i8 Roadster için Türkiye'den sadece iki sipariş verildi. Türkiye'deki satış fiyatı ise 1 milyon 250 bin lira olacak.

SAMSUNG GALAXY S10’DA ŞOK ÖZELLİKLER Öne Çıkarılmış

Samsung’un önümüzdeki yıl piyasaya çıkarması beklenen Galaxy S10 modeline dair detaylar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı.

YENİ LG G7 THİNQ Öne Çıkarılmış

LG’nin uzun süredir merakla beklenen çentikli ekrana sahip yeni amiral gemisi modeli G7 ThinQ resmi olarak tanıtıldı. Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, 2018 yılının ilk amiral gemisi modelini duyurdu. Yedinci nesil G serisi olan G7 ThinQ, beklenildiği üzere çentikli ekrana sahip.

TEK ŞARJDA 400 KM GİDEBİLECEK Öne Çıkarılmış

Alman otomotiv devi yepyeni bir BMW iX3 modeli ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Tasarım anlamında büyük yenliğe giden otomotiv devi, yeni geliştirdiği elektrikli motoru ile de gücüne güç katıyor.

CEPTE PARMAK İZİ OKUYUCUSU DÖNEMİ Öne Çıkarılmış

2019 yılında 100 milyondan fazla telefonda ekranın altına yerleştirilmiş parmak izi okuyucusu bulunabileceği düşünülüyor. Çerçevesiz ekran tasarımı ile mobil cihazlarda bir ihtiyaç haline dönüşen teknoloji devleri tarafından geliştirilmeye çalışılıyor.

Alman otomotiv devi Mercedes-Benz, Auto China 2018’de iki önemli modelinin yeni versiyonları da dâhil olmak üzere 10 yenilikle gövde gösterisi yaptı. Yeni Mercedes-Benz A serisi L Sedan ve yenilenen C Serisi Sedan’ın uzun versiyonunu ilk defa Çin’de sergiledi.

ÇİĞNENMİŞ SAKIZDAN AYAKKABI Öne Çıkarılmış

Hollandalı bir firma, Amsterdam'da oldukça ilginç bir yöntem ile sokaklarda yere atılan sakızları kullanarak seri üretim ayakkabı işine girdi.

KİMLER ÇEVRİMİÇİ

102 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

HABER BÜLTENİ

Seçkin haberlerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olunuz.
E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Top
Web sitemizi geliştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Bu Web sitesini kullanmaya devam ederek, kullanılan çerezlere izin veriyorsunuz. Daha fazla bilgi...