Mobil

WHATSAPP GRUP YÖNETİCİLERİNE BİR YETKİ DAHA

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, her geçen gün bünyesine kattığı yeni özelliklerle gelişmeye devam ediyor. iOS, Android ve Windows Phone platformundaki kullanıcılarına hizmet veren WhatsApp, yeni bir güncelleme yayınladı. Güncellemeyle birlikte gelen "mesaj gönder" özelliği sayesinde yöneticiler, artık grubu mesajlara ve dosya gönderimine kapatabilecek. İşte, grup yöneticilerini daha yetkili yapacak "mesaj gönder" özelliğinin detayları.

Facebook tarafından 2014 yılında satın alınan popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp, onca özelliğine rağmen gelişmeye devam ediyor. Üye ekleme ve çıkarma gibi birkaç basit işlemi yapabilen yönetici, yakın zamanda duyurulan mesaj gönder özelliği güncellemesi sayesinde artık daha yetkili. Güncelleme sayesinde yöneticiler diledikleri zaman grup sohbetini mesajlara ve dosya gönderimine kapatabilecek.

 

Grup sohbete kapalı olduğunda üyeler, mesaj yazamayacaklarına dair bir uyarı ile karşılaşacak ve grupta yalnızca yöneticiler mesaj ve dosya paylaşımı gerçekleştirebilecek. Sohbet kapalı olduğunda üyeler grup sayfası üzerinden doğrudan yöneticiye mesaj atarak önemli duyuruları yöneticinin izni dâhilinde yapacak.

Yeni özellik iOS ve Android platformlarında aktif. Akıllı telefonunuzda yüklü olan WhatsApp uygulamasının son sürüm olduğundan emin olun. Eğer WhatsApp güncel değilse App Store ve Google Play Store üzerinden güncelleyerek yeni özelliği aktif edebilirsiniz.

Son Düzenlenme Cumartesi, 30 Haziran 2018 20:04
Etiketler
Bu makaleyi Paylaş

Yazar hakkında

Beste Didem Çakı

Yurtdışı Haberleri Sorumlusu

E-posta This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

KİMLER ÇEVRİMİÇİ

158 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

HABER BÜLTENİ

Seçkin haberlerden haberdar olmak için haber bültenimize abone olunuz.
E-posta adresiniz kesinlikle üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.
Top
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi...